glowne4.png
 

Julianna Wołek

Cud Bożego Narodzenia

WITAJ!

Trzy lata temu, obserwując dziecięcy zachwyt nad szopkami bożonarodzeniowymi, napisałam książkę. Początkowo było to opowiadanie przeznaczone dla mojej rodziny i znajomych. W ubiegłym roku udostępniłam tekst bezpłatnie w Internecie. Odnotowaliśmy blisko 900 pobrań. Otrzymałam wiele bardzo pozytywnych wiadomości z życzeniami wydania książki w tradycyjny sposób. Dzisiaj, z pewną obawą, ale i radością, uruchamiam przedsprzedaż!

 
 

Bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie kilka razy w roku wiadomości na temat moich książek, zostaw swojego maila:

CUD BOŻEGO NARODZENIA

Anielka mieszka razem z babcią. Z niecierpliwością czeka na Wigilię i przyjazd rodziców, którzy na co dzień pracują za granicą. Niestety tuż przed wieczerzą okazuje się, że mama i tata nie dotrą na czas. Rozgoryczona dziewczynka wybiega z domu. Targana emocjami błąka się po ulicach miasteczka. Kiedy rozpętuje się śnieżyca, Anielka chowa się w pustym kościele. Tam odnajduje ruchomą szopkę, która przywodzi jej na myśl wspomnienia z wczesnego dzieciństwa. Kiedyś odwiedzała to miejsce z całą rodziną, marząc o tym, aby stać się tak małą, by zajrzeć do miniaturowych domków, odwiedzić warsztaty rzemieślników, spotkać nowonarodzonego Jezusa. Czy takie marzenie może się spełnić? W ten wigilijny wieczór Anielka wyruszy w niezwykłą podróż. Będzie musiała pokonać wiele przeciwności, w tym własne zwątpienie. Okaże się jednak, że czasami aby prawdziwie wrócić do domu, trzeba wyruszyć w nieznane.

 
 

O MNIE

Odkąd pamiętam, miałam dwa marzenia. Chciałam być mamą i pisarką. W wieku czterech lat przystąpiłam do działania i napisałam swoją pierwszą książkę. Później kolejną i kolejną… Szuflada powoli się zapełniała. Dorosłam i w moim życiu spełniło się marzenie o założeniu rodziny. Dziś jestem szczęśliwą żoną Kuby i mamą Amelki, Ani, Marianki, Róży i Leona. Powoli wracam do marzenia o pisaniu.

Szukaj

JUŻ 885 OSÓB POBRAŁO KSIĄŻKĘ!

MAGDALENA

Przeczytaliśmy z dziaciaczkami jednym tchem i ze łzami w oczach, zawiera wzruszające, wartościowe treści.

MARIA

Pełna ciepła i kolorów, wzruszająca, wciągająca, z pięknym językiem i zapierającą dech w piersiach akcją. Zwyczajna, ale niezwykła.

EMILIA

Pochłonęłam Twoją opowieść. A raczej ona mnie. Dziękuję, że podzieliłaś się nią. Jakoś inaczej czuję się teraz na myśl o zbliżającym się Bożym Narodzeniu.

©2019 by Julianna Wołek. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now